» اخبار استارتاپی » استارتاپ Triple Whale، موفق به افزایش سرمایه 25 میلیون دلاری برای پلتفرم تحلیل داده خود در Shopify، شد.
اخبار استارتاپی

استارتاپ Triple Whale، موفق به افزایش سرمایه 25 میلیون دلاری برای پلتفرم تحلیل داده خود در Shopify، شد.

بهمن 17, 1401 180

Shopify یک پلتفرم تجارت الکترونیکی (SAAS) است که به کسب و کارها جهت داشتن فروشگاه اینترنتی و رشد فروش آنلاین کمک می‌کند. این پلتفرم شامل ابزارهای زیادی میشود که به کمک آن می‌توان تمام جنبه‌های اداره یک فروشگاه‌ را مدیریت کرد.

Triple Whale، یک استارت‌آپ مستقر در اوهایو است که بر ارائه یک پلتفرم واحد به صاحبان فروشگاه Shopify، تمرکز دارد. با استفاده از این پلتفرم می‌توان تمام تجزیه و تحلیل‌های فروش از طریق سایت Shopify را در یک سرویس واحد گرد هم آورد. تحلیل‌های حاصل از این دیتاها به بهبود نرخ تبدیل و یا اجرای کمپین‌های بازاریابی کمک می‌کند.

استارتاپ Triple Whale، اعلام کرد که با مشارکت Shopify، موفق به افزایش سرمایه  ۲۵ میلیون دلاری(سری B) از وی‌سی‌های NFX و Elephant شده است. این سومین راند موفق افزایش سرمایه این شرکت و اولین راند مشارکت Shopify در سرمایه‌گذاری برای این شرکت، محسوب می‌شود. راند دوم افزایش سرمایه(سری A) با سرمایه‌گذاری وی‌سی Elephant به مبلغ 24 میلیون دلار و راند اول افزایش سرمایه(Seed) با سرمایه‌گذاری وی‌سی NFX و یک فرشته سرمایه‌گذار به مبلغ 3.7 میلیون دلار انجام شده است. مجموع مبلغ سرمایه‌گذاری شده بر شرکت Triple Whale، برابر با 52.7 میلیون دلار است.

رشد 1400 درصدی نسبت به سال گذشته و استفاده بیش از 5000 برند از خدمات این شرکت، از دلایل کشش سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری مجدد بر این محصول، است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×