» اخبار استارتاپی » انتشار اولین قسمت ویدئوکست جشنواره وب و موبایل ایران
اخبار استارتاپی

انتشار اولین قسمت ویدئوکست جشنواره وب و موبایل ایران

بهمن 10, 1402 100

همانطور که می‌دانید امسال از داوری و ثبت‌نام سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها خبری نیست. شایان شلیله با تاکید بر اینکه امسال جشنواره وب و موبایل ایران برنامه‌ای متفاوت را در نظر گفته افزود: «امسال از داوری و ثبت‌نام سایت و تندیس خبری نیست، چون باور داریم تمام افرادی که کسب و کار خودشان را امسال مدیریت می‌کنند برنده‌اند و ما جایگاهی برای انتخاب برترین‌ها نداریم چون باور داریم هرکسی در این بازار در حال کارآفرینی و فعالیت است، برنده و شایسته تقدیر است..»

میلاد احرام‌پوش درباره‌ی نحوه‌ی برگزاری امسال جشنواره وب و موبایل ایران گفت: امسال قرار است که با رویکردی متفاوت، مهمترین هدف جشنواره که انتقال تجربه از نسلی به نسلی دیگر و کمک به توسعه فضای کسب و کارهای آنلاین است را پیش ببریم.
امسال تصمیم گرفتیم سری پادکست‌های ویدیویی با محتوای سبز در موضوعات مختلف مثل مدیریت محصول، مدیریت منابع انسانی، مدیریت بازاریابی و… داشته باشیم. وی افزود: «جشنواره وب و موبایل ایران ذاتا پویا است و به همین منظور با توجه به نیازهای فضای کسب و کارهای انلاین تغییر مسیر می‌دهد. امسال بیشتر از هر چیز به محتوای آموزشی و انتقال تجربه نیاز داریم. برای همین تمرکز جشنواره امسال به انتقال تجربه‌های تخصصی و حرفه‌ای برای نسل جدید است.»

 

شیوه برگزاری پادکست جشنواره وب و موبایل ایران به چه صورت است؟

مدل ویدئو کست جشنواره وب و موبایل هم مثل خود جشنواره ساده و خودمانی اجرا خواهد شد. در هر برنامه دو میزبان از جشنواره وب و موبایل ایران حضور دارند که به یک گپ و گفت با دو مهمان متخصص و با تجربه در حوزه هر قسمت، درباره مسیری که مهمانان طی کردند و انتقال تجربیاتشون میپردازند. این پادکست ها را شایان شلیله و میلاد احرامپوش بنیاگذاران جشنوراه وب و موبایل ایران میزبانی میکنند. ضمنا برنامه در ۱۰ قسمت درباره موضوعات مختلف و با حضور ۲۰ مهمان پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×