» اخبار استارتاپی » تپسل مجری تبلیغات اسنپ کلاب شد: امکان تبلیغات در سوپراپلیکیشن اسنپ فراهم شد
اخبار استارتاپی

تپسل مجری تبلیغات اسنپ کلاب شد: امکان تبلیغات در سوپراپلیکیشن اسنپ فراهم شد

آذر 20, 1402 90

بر اساس اعلام روابط عمومی تپسل، اسنپ از این پس فضاهای گسترده سوپراپلیکیشن خود را برای اجرای تبلیغات نیتیو (Native Ads) به برندها و کسب‌وکارها اختصاص خواهد داد. تپسل نیز مجری این تبلیغات در اسنپ‌کلاب خواهد بود.

معاون بازاریابی اسنپ عنوان کرد:

با رشد و استقبال کاربران از اسنپ‌کلاب در سال‌های اخیر، تیم اسنپ‌کلاب در نظر دارد با همکاری شرکای تجاری مختلف، تخفیف‌ها و بسته‌های پیشنهادی متنوعی را به کاربران اسنپ برای استفاده از امتیازهایشان ارائه دهد. با توجه به امکان تبلیغات هدفمند در اسنپ‌کلاب، تصمیم گرفتیم با همکاری تپسل متناسب با رفتار کاربران پیشنهادهای ویژه‌ای به آنها ارائه دهیم. هدف از این همکاری نشان دادن تخفیف‌های هدفمند و متناسب برای کاربران اسنپ‌کلاب است.

مدیر ارشد واحد موفقیت مشتریان تپسل در خصوص این همکاری اظهار کرد:

پما به دلیل همکاری طولانی خود با اسنپ، این پیشنهاد را به اسنپ ارائه کردیم که روی فضای اسنپ‌کلاب همکاری بیشتری داشته باشیم و در نهایت اجرای تبلیغات در اسنپ‌کلاب به صورت بنر و ووچر در اختیار تپسل قرار گرفت. ویژگی مهمی هم که این بخش دارد این است که می‌توان از طریق آن ترافیک را به خارج از اسنپ هدایت کرد. این تبلیغات در دو شکل اجرا می‌شود. یکی از آنها بنری است که به سایت مقصد و صفحه لندینگ سایت مقصد هدایت می‌شود. مدل دوم به شکل ووچر است که تبلیغ‌دهندگان می‌توانند تبلیغات خود را همراه با ووچر در اختیار کاربران قرار دهند. این آفر برای فروشگاه‌های اینترنتی پلتفرم‌های مختلف و تمام کسب‌وکارهایی که دارای ووچر هستند جذاب است و می‌توانند از این امکان ویژه استفاده کنند.

اسنپ‌کلاب در سال ۱۴۰۱، روزانه ۱۵۰ هزار تراکنش داشته و اپلیکیشن اسنپ نیز از طریق فرایندهای اتومیشن کاربران را به استفاده از امتیازهای خود تشویق می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×