» اخبار استارتاپی » حامد انتظاریان به عنوان مدیرعامل جدید کارخانه نوآوری هم‌آوا منصوب شد
اخبار استارتاپی

حامد انتظاریان به عنوان مدیرعامل جدید کارخانه نوآوری هم‌آوا منصوب شد

تیر 17, 1402 130

حامد انتظاریان، که پیشتر به عنوان معاون عملیات کارخانه نوآوری هم‌آوا فعالیت می‌کرد، به عنوان مدیرعامل جدید این مجموعه، جایگزین رضا کلانتری‌نژاد شد. لازم به ذکر است که رضا کلانتری‌نژاد همچنان به عنوان عضو هیئت‌مدیره فعالیت خود را در هم‌آوا ادامه خواهد داد. همچنین، سهیل عباسی که تاکنون به عنوان معاون نوآوری و کارآفرینی در این شرکت فعالیت می‌کرد، با حفظ سمت قبلی، به عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره منصوب شد.

 

درباره هم‌آوا

هم‌آوا از بازیگران زیست‌بوم نوآوری کشور در سال ۱۳۹۸ و با ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا و چند مجموعه دیگر در حوزه فناوری شکل گرفته و فضای کاری اشتراکی زاویه نیز زیرمجموعه آن است.

هم‌آوا به عنوان توسعه دهنده کارخانه نوآوری آزادی وظیفه بازسازی و بهره‌برداری از این مجموعه را با مشارکت پارک فناوری پردیس عهده دار بوده و علاوه بر سرمایه‌گذاری در مراحل پیش‌بذری و بذری کسب و کارها، طیف گسترده‌ای از خدمات نوآوری را از یک‌سو به استارتاپ‌ها و از سوی دیگر به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌کند. از استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای سرمایه‌گذاری شده توسط هم‌آوا در سا‌ل‌های گذشته می‌توان به دیجی‌نکست، آواگیمز، پی‌پینگ، نوار، تسکولو، دونبش، بوتیک و بیش از یکصد تیم دیگر اشاره کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×