» اخبار استارتاپی » رشد 90درصدی درآمد تپسی در سال 1402
اخبار استارتاپی

رشد 90درصدی درآمد تپسی در سال 1402

مرداد 10, 1402 80

گزارش منتشر شده در سایت کدال مربوط به تیرماه 1402 نشان می‌دهد که درآمد ناشی از سفرهای شرکت تپسی در چهار ماه ابتدایی سال 1402، نسبت به همان دوره از سال قبل، با رشد 90 درصدی روبه‌رو بوده است. به این ترتیب، در چهار ماه نخست سال 1402، تپسی موفق به کسب درآمد 294 میلیارد تومانی شده است.

پیشتر نیز خبر رشد 135درصدی تپسی در سال 1401 نسبت به سال گدشته اعلام شده بود.

درباره تپسی 

تپسی اولین استارتاپ ایرانی ‌است که در ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ در بورس عرضه شد. این شرکت حدود 1700 میلیارد تومان ارزشگذاری شده است. تپسی یک سامانه هوشمند درخواست حمل‌ونقل آنلاین است که سفرهای درون شهری را راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر می‌کند.
چشم‌انداز تپسی، ایجاد تاثیر چشمگیر و ماندگار در زندگی مردم کشور ایران بر پایه‌ی تکنولوژی است. تپسی با این چشم‌انداز و با تمرکز بر حوزه حمل‌ونقل، تلاش می‌کند تا با یک تیم حرفه‌ای و با به کارگیری فناوری‌های پیشرفته، مسائل پیچیده حمل و نقل شهری را حل کند.
آغاز داستان تپسی، به بهمن 1394 برمی‌گردد. زمانی که میلاد منشی‌پور و حمید مهینی، با هدف راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی، به کشور بازگشتند و با همراهی هومن دمیرچی، پایه‌های اولیه‌ی تپسی را شکل دادند. در ادامه و با همراهی یک تیم ده نفره از برنامه‌نویسان متخصص کشور، طراحی و توسعه محصول تپسی آغاز شد. نسخه اولیه تپسی در خرداد 1395 به بازار عرضه شد. در طول این مدت، سرمایه‌گذاری اولیه‌ی شرکت توسط سه موسس تامین شد. در ادامه تپسی بسیار سریع رشد کرد و توانست در چند مرحله، سرمایه لازم برای رشد خود را جذب کند. حالا تپسی، در 13 استان کشور به همراه شهرهای تابعه آن‌ها فعال است و خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×