» اخبار استارتاپی » سرمایه‌گذاری مجدد دیجی‌نکست در استارتاپ آی‌چین
اخبار استارتاپی

سرمایه‌گذاری مجدد دیجی‌نکست در استارتاپ آی‌چین

خرداد 1, 1402 60

تیم استارتاپی آی‌چین در کمپ تابستانی 1401 وارد دیجی‌نکست شد و به جمع دیگر استارتاپ‌هایی پیوست که در این شتابدهی حضور دارند. دیجی‌نکست در دو مرحله پیش‌بذری به این استارتاپ سرمایه تزریق کرده است. در حال حاضر آی‌چین در دیجی‌نکست مستقر است. به همین دلیل، این استارتاپ می‌تواند از امکانات و منابعی که در اختیار شرکت‌هایی همچون دیجی‌نکست قرار دارد، بهره‌مند شود و برای بهبود عملکرد خود و توسعه فعالیت‌هایش، از آنها استفاده کند.

آی‌چین، ارائه‌دهنده خدمات مبتنی بر موقعیت در فضاهای داخلی است. این استارتاپ با ارائه اطلاعات و بینش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به نظارت و کنترل بهتر، بهینه‌سازی فرآیندها و منابع، کاهش ریسک، کاهش انقباض و تصمیم‌گیری مبتنی بر داده کمک می‌کند.

دیجی نکست در آخرین اخبار خود نیز به سرمایه‌گذاری در پلتفرم واقعیت افزوده مبتنی بر وب آرمو، دستیار آنلاین خرده فروشان زیترون و اپلیکیشن چی‌گل اشاره کرده بود. آرمو، زیترون و چی‌گل نیز از کمپ‌های استارتاپی با دیجی‌نکست آشنا شدند و به آن پیوستند. علاوه بر آن، استارتاپ ایواسا در راند اول جذب سرمایه با هم‌سرمایه‌گذاری مجموعه دیجی‌نکست و هلثیو، موفق به جذب سرمایه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×