» اخبار استارتاپی » شاتل 60 درصد سهام صبانت را خرید
اخبار استارتاپی

شاتل 60 درصد سهام صبانت را خرید

فروردین 21, 1403 80

رئیس هیئت‌مدیره شاتل، حسن شانه‌ساززاده، اعلام کرد شرکت شاتل در ابتدای سال ۱۴۰۳، ۶۰ درصد سهام صبانت را خریداری کرده است.

 

شانه‌ساززاده در پست اینستاگرام خود نوشت:

ابتدای سال ۱۴۰۳ به لطف الهی و با حمایت و پیگیری حاج آقا میرطاووسی موفق به خرید ۶۰ درصد سهام یکی از شرکت‌های خوش نام و موفق این حوزه شدیم.

بر اساس توافق انجام شده، گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات «شاتل»، سهام عمده شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری «صبانت» را خریداری کرده و با تجمیع فعالیت‌ها و دارایی‌ها، شرکت صبانت به شرکت شاتل پیوسته است.

شاتل با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ضمن اشاره به این موضوع که هدف از خرید سهام عمده شرکت صبانت توسعه یکپارچه شبکه فیبر نوری کشور بوده، عنوان کرد:

ادغام این دو شرکت فعال در حوزه ارتباطات ثابت کشور، که هر دو دارنده پروانه UNSP هستند، با هدف توسعه یکپارچه شبکه فیبر نوری در کشور انجام شده و سرآغاز تحول و پیشرفت‌های چشمگیر در این زمینه خواهد بود.

شرکت شاتل درباره خرید سهام صبانت توسط شاتل نوشت:

به اطلاع می‌رسانیم تغییرات مورد نیاز در ساختار شرکت صبانت و همچنین تغییرات مربوط به سرویس‌های مشتریان کنونی این شرکت، در طول ماه‌های آینده و با اطلاع‌رسانی قبلی انجام خواهد شد؛ از‌این‌رو کاربران فعلی صبانت نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

در حال حاضر، احمد بیدآبادی مدیرعامل شرکت صبانت است حال باید دید با فروش ۶۰ درصد از سهام این شرکت به شاتل چه تغییراتی در ساختار مدیریتی این شرکت رخ خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×