» اخبار استارتاپی »  قائم مقام اپلیکیشن”بله”: دسترسی‌های بله مطابق با سیاست‌های گوگل است
اخبار استارتاپی

 قائم مقام اپلیکیشن”بله”: دسترسی‌های بله مطابق با سیاست‌های گوگل است

فروردین 21, 1403 70

قائم مقام پلتفرم “بله”، امین تجملیان، در مورد خبر اخیر منتشر شده پیرامون پیام گوگل در خصوص این اپلیکیشن گفت: دسترسی‌های «بله» مطابق با سیاست‌های گوگل است.

امین تجملیان، قائم مقام پلتفرم “بله” در طی مصاحبه‌ای در خصوص خبر اخیر منتشر شده پیرامون اخطار سپر ایمنی گوگل به کاربران این اپلیکیشن عنوان کرد:

در روز‌های اخیر تعداد محدودی گزارش دربارهٔ خطای سپر ایمنی گوگل از طریق کاربران به دست ما رسید. با بررسی این گزارش‌ها مشخص شد این کاربران مدت‌هاست اپلیکیشن خود را به روزرسانی نکرده‌اند. همانطور که می‌دانید گوگل و سیستم عامل اندروید به طور مستمر سیاست‌های توسعهٔ اپلیکیشن‌های اندرویدی را تغییر داده و به‌روز‌رسانی می‌کنند. به‌روزرسانی برنامه‌ها یکی از روش‌های همراه شدن با این تغییرات است که بله نیز همواره به این موضوع توجه داشته است. به طوری که به صورت معمول هر ماه نسخه جدید خود را در بازار‌های معتبر منتشر می‌کند و از کاربران می‌خواهد که برای استفاده از آخرین ویژگی‌ها از نسخه‌های به‌روزشده استفاده کنند.

تجملیان ضمن اشاره به این نکته که اپلیکیشن بله در حال حاضر بیش از ۲۷ میلیون کاربر ثبت‌نامی و ۱۲ میلیون کاربر فعال دارد، اظهار کرد:

هیچ‌یک از کاربرانی که از نسخه‌های جدید “بله” استفاده کرده‌اند گزارشی در این رابطه مطرح نکرده‌اند. ادعا‌هایی که در روز‌های اخیر در برخی رسانه‌های خارجی در مورد اپلیکیشن بله منتشر شده است، صحت ندارد. چرا که تمام دسترسی‌های مورد نیاز اپلیکیشن بله شفاف بوده و قابل راستی‌آزمایی توسط متخصصین است.

وی دربارهٔ دسترسی‌های این سکو افزود:

دسترسی‌های اپلیکیشن بله طبق اصول و مطابق با سیاست‌های گوگل و اندروید است و مجوز دسترسی‌ها در ابتدای استفاده از هر ویژگی بله از کاربران درخواست می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×