» اخبار استارتاپی » کیوان محیط مافی مدیرعامل دیجی‌نکست شد
اخبار استارتاپی

کیوان محیط مافی مدیرعامل دیجی‌نکست شد

تیر 17, 1402 190

کیوان محیط مافی به عنوان مدیرعامل جدید دیجی‌نکست و جایگزین امیر صالحی منصوب شد.

در گذشته، محیط مافی فعالیت‌های متعددی انجام داده است؛ او هم‌بنیانگذار استارتاپ ریکو، همچنین هم‌بنیانگذار و معاون اجرایی شرکت دیجی اکسپرس، مدیر محصول شرکت دیجی‌کالا و همچنین منتور استارتاپ‌های دیجی‌نکست بوده است.

درباره دیجی‌نکست

اولین روزهای دیجی‌نکست در کارخانه نوآوری آزادی از آبان 97 شروع شد. دیجی‌نکست در زمستان 97 با هدف تحول فناوری و نوآوری در صنعت تجارت الکترونیک و توانمندسازی استعدادها، بستری را برای کارآفرینان ایجاد کرد تا برای ساخت و رشد استارتاپ‌هایی با فناوری پیشرفته و نوآورانه، با حمایت و همراهی بزرگ‌ترین شرکت تجارت الکترونیک ایران، گروه دیجی‌کالا، گام های خود را مطمئن‌تر بردارند و شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه داشته باشند. در تیرماه 98، افتتاحیه رسمی دیجی‌نکست با حضور مدیران ارشد دیجی‌کالا رخ داد.

واحد سرمایه‌گذاری دیجی‌­نکست با هدف شناسایی و آموزش افراد علاقه‌مند به حوزه‌های برنامه‌نویسی، علم داده، هوش مصنوعی و به صورت کلی فناوری‌های پیشرفته و مهارت‌های نرم ایجاد شده است. این واحد با دعوت از اساتید مطرح در این حوزه‌ها دوره‌های آموزشی، کارگاه و رویدادهایی را برگزار می‌کند. در این واحد هدفی مهم‌تر از آموزش یعنی «شبکه‌سازی» میان افراد علاقه‌مند مد نظر است به این امید که از هم‌افزایی ایجادشده میان شرکت‌کننده‌های دوره‌های آموزشی و رویدادها مسیر جدیدی برای کارآفرینی ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×