» اخبار استارتاپی » گلرنگ به‌زودی سوپراپلیکیشن خود را راه‌اندازی می‌کند
اخبار استارتاپی

گلرنگ به‌زودی سوپراپلیکیشن خود را راه‌اندازی می‌کند

اردیبهشت 16, 1403 100

بر اساس اخبار منتشر شده، گروه صنعتی گلرنگ به دنبال راه‌اندازی سوپراپلیکیشن است. گلرنگ قصد دارد در این سوپراپ تمام محصولات فناورانه خود را عرضه کند.

به نظر می‌رسد تصویر بزرگتری که مدیران گلرنگ برای آینده این مجموعه در اکوسیستم نوآوری در نظر گرفته‌اند، صرفا سرمایه‌گذاری نیست بلکه ارائه یک سوپراپلیکیشن که خدمات متنوعی را به کاربران ارائه دهد، بخشی از آن است.

بسیاری از کاربران اقدامات گلرنگ را به فال نیک گرفته‌اند و امیدوار هستند که حضور گلرنگ بتواند بازار انحصاری را در حوزه‌های مختلف به بازار رقابتی تبدیل کند؛ بازاری که در نهایت نفع آن به مصرف‌کننده نهایی می‌رسد.

اقدامات گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ در آخرین اقدام خود، سهامدار عمده شرکت تپسی شد و پس از تغییر مدیرعامل آن، اکثر اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل تپسی را از شرکت‌های زیرمجموعه خود انتخاب کرد.

گلرنگ پیش‌تر نیز با خرید شب، الوپیک و راه‌اندازی پلتفرم سفارشگیری آنلاین افود و CVC خود در اکوسیستم استارتاپی خبرساز شده بود. اخیرا نیز گمانه‌زنی‌هایی در خصوص سرمایه‌گذاری گلرنگ در تخفیفان خبرساز شده است.

گلرنگ ونچرز بازوی سرمایه‌گذاری گروه گلرنگ

گلرنگ ونچرز به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه صنعتی گلرنگ، با تمرکز بر ایجاد هم‌افزایی در توسعه کسب‌وکارهای نوین در راستای زنجیره ارزش این گروه صنعتی فعالیت خود را در مردادماه 1401 آغاز کرد. گلرنگ ونچرز باور دارد؛ ساخت اکوسیستمی با حضور یک گروه صنعتی موفق با بیش از 50 سال تجربه و بیش از 100 برند خوش‌نام در سطح ملی و بین المللی در کنار استارتاپ‌ها، کسب‌وکارهای نوآور و شرکت‌های فناور نتیجه‌ای اثربخش به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×