» رویدادها » دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.
رویدادها

دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

بهمن 16, 1401 190

رویداد بین‌المللی اینوتکس 2023، در 19 اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و تا 22ام همان ماه در پارک علم و فناوری پردیس، ادامه خواهد داشت.

این همایش برای اولین بار در سال 1390 و با هدف ایجاد فرصتی برای عرضه و تقاضای خدمات فناورانه برگزار شد. اینوتکس در سال 1399 به دلیل جلوگیری از گسترش بیماری کورونا، در بستر اینترنت و بصورت مجازی برگزار شد. بخش‌های بین‌المللی این رویداد، برای اولین بار در سال گذشته و با هدف جهانی‌شدن به آن افزوده شد. بر اساس گزارش منتشرشده در خصوص این رویداد در سال 1401، بیشترین سهم حضور متعلق به طرح‌های پزشکی و سلامت دیجیتال با ۳۶ درصد و پس از آن، طرح‌های محیط‌ زیستی با ۳۵ درصد است. طرح‌های مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات هم با سهمی ۱۲ درصدی، سومین سهم از حضور را به خود اختصاص داده است.

در سال آینده، شاهد دوزادهمین گردهمایی این رویداد با حضور فعالان حوزه کسب و کار خواهیم بود. شرکت‌هایی که تا قبل از ۳۰ بهمن‌ماه اقدام به ثبت‌نام اولیه نمایند، می‌توانند از ۳۰ درصد تخفیف زودهنگام استفاده نمایند. همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور در نمایشگاه اینوتکس می‌توانند از تخفیف ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی برای مشارکت در این نمایشگاه بهره‌مند شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×